Opis
XIAOMI 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU
Karakteristike
| Tip | Punjač |
| Snaga | 120W |
| Voltaža | 5V – 20V |
Ostalo
| USB priključci | 1x USB tip A |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 77.2mm x 56.1mm x 28.8mm |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB-A na USB-C kabl |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
