Opis
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
Memorija
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 7.200MHz+ (O.C.), 4.800Mhz+ (O.C.), 6.000MHz+ (O.C.), 5.600Mhz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dual Channel |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0, 1x PCI Express 5.0, 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Ostali slotovi | 1x M.2 Socket |
| Multi-card podrška | AMD CrossFire |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III 6.0Gbs |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2, 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1), 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Dragon RTL8125BG |
Audio
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | Nahimic Audio |
Priključci na zadnjem panelu
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2, 4 x Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | HD audio konektori |
| Ostali priključci | 2 x Antenna Mounting Points |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 2x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (Tip C) Gen2 |
| USB 2.0 | 1 (podrška za 2 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin), 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan conector, 1 x Power LED and Speaker Header, 1 x Thunderbolt™ AIC Connector (5-pin), 5 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin), 1x eDP Signal Connector, 2x RGB LED headers |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Ostale karakteristike
| Podržane tehnologije | ASRock Instant Flash, ASRock Easy RAID Installer, ASRock Full HD UEFI, ASRock My Favorites in UEFI, ASRock EZ Mode, ASRock Auto Driver Installer, ASRock Polychrome SYNC, ASRock Motherboard Utility (A-Tuning), ASRock Dragon 2.5G LAN Software |
Fizičke karakteristike
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 8 |
| Pakovanje | 2x SATA kabl, Šrafovi |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4710483942044 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Vijetnam |
