Opis
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD X670 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
Memorija
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 5.200MT/s, 4.800MT/s, 5.600MT/s (O.C.), 5.800MT/s (O.C.), 5.000MT/s, 5.400MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, OptiMem II, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 2x PCI Express 4.0 (x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 4 |
| Ostali slotovi | 3x M.2 slot, 6x SATA III |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 3x M.2 Socket 3 (SSD) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Realtek |
Audio
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers, Supports up to 24-Bit/192 kHz playback |
Priključci na zadnjem panelu
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 10 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 4 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2, 3 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | USB BIOS Flashback taster, 1 x V-M.2 slot (Key E) |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector, 1 x 4-pin ATX 12V power connector |
| USB 3.2 | 2 (podrška za 4 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 1 Tip C porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio, 1x S/PDIF izlaz |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x SPI TPM header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x 20-5pin System Panel header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 2 x Aura RGB Headers, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Ostale karakteristike
| Podržane tehnologije | DIGI+VRM, LANGuard, Overvoltage Protection, Q-DIMM, Q-Slot, AURA Creator, TurboV EVO, PC Cleaner, SafeSlot Core+, Stainless-Steel Back I/O, Q-LED Core, BIOS FlashBack button, ESD Guards, VRM heatsink design, BIOS FlashBack LED, Fan Xpert 4, M.2 Q-Latch, AURA Sync, ASUS CrashFree BIOS 3, ASUS EZ Flash 3, ASUS UEFI BIOS EZ Mode, ProCool, AI Cooling II, M.2 heatsink, ASUS Control Center Express(ACCE) |
Fizičke karakteristike
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 9 |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, Šrafovi, 2 x M.2 gumice |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4711081892847 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
