ASUS nVidia GeForce GTX 1650 4GB 128bit TUF-GTX1650-O4GD6-P-V2-GAMING
24,937.00 RSD sa PDV
Nema na zalihama
CompareOpis
Grafički procesor
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | GTX 1650 |
| Grafički čip | Turing |
| Broj unificiranih procesora | 896 |
| Radni takt | 1.635Mhz (1.665MHz boost clock) |
Memorija
| Količina memorije | 4GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 12Gbps |
| Napomena | Izlaz za 3 monitora |
Priključci
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0b |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D |
| Dodatni naponski priključci | 1x6pin |
Ostale karakteristike
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | nVidia G-Sync, Auto-Extreme Technology, GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 205mm x 125mm x 46.6mm |
| Format | Pun format |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4711387006771 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
