Opis
ANKER Nano 5000mAh, 20W, MagSafe Power Bank beli
Karakteristike
| Tip | Prenosni punjač |
| Kapacitet | 5.000mAh |
| Priključci | 1x USB tip C (ženski) |
| Dodatne funkcije | Podrška za MagSafe, Qi 2.0 Wireless standard bežičnog punjenja, Pass-Through punjenje, Brzo punjenje do 20W |
| Sistemi zaštite | OTP (Over Temperature Protection), Grafensko hlađenje |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 102mm x 70mm x 8.4mm |
| Masa | 167g |
| Pakovanje | 1x USB tip C kabl |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
