Opis
ANKER Zolo 20000mAh, 22.5W, sa ugrađenim USB-C kablom, Power Bank crni
Karakteristike
| Tip | Prenosni punjač |
| Format | Li-Po |
| Kapacitet | 20.000mAh |
| Punjive | Da |
| Voltaža | 5V/3A, 9V/2.22A |
| Priključci | 1x USB tip C, 1x USB tip C (muški), 1x USB tip A (22.5W) |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje do 22.5W, Integrisan USB-C kabl, Digitalni displej |
| Sistemi zaštite | MultiProtect |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 140.7mm x 71.7mm x 27.7mm |
| Masa | 392g |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
