Opis
ANKER Zolo 20000mAh, 30W, sa ugrađenim USB-C kablom, Power Bank beli
Karakteristike
| Tip | Prenosni punjač |
| Kapacitet | 20.000mAh |
| Voltaža | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.66A, 20V/1.5A (Max 30W) |
| Priključci | 1x USB tip C |
| Dodatne funkcije | Integrisan USB-C kabl |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 119.9mm x 73.4mm x 31.4mm |
| Masa | 353g |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
