Opis
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD X670 |
| Grafika | AMD RDNA 2 |
Memorija
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | Podržava DDR5 memorije do 7.200MT/s+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x1 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| Ostali slotovi | 1x PCIe M.2 Slot (Wi-Fi + Bluetooth) |
| Multi-card podrška | AMD CrossFire |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1), 1 x M.2 Socket (M2_3), 1 x Ultra M.2 Socket (M2_2), 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Da (opciono) |
Audio
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | Nahimic Audio |
Priključci na zadnjem panelu
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 12 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 6 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2, 1 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x Wi-Fi antenna connectors |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x 4 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin ATX Power Connector |
| USB 3.2 | 2 (podrška za 4 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (Tip C) Gen2x2 |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x SPI TPM header, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1 x Power LED and Speaker Header, 4 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin), 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin), 3 x Addressable LED Headers, 1 x Thunderbolt™ AIC Connector (5-pin), 1 x RGB LED header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Fizičke karakteristike
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4710483940347 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Vijetnam |
