ASUS nVidia GeForce RTX 4060 Ti 16GB 128bit DUAL-RTX4060TI-A16G
70,132.00 RSD sa PDV
Nema na zalihama
CompareOpis
Grafički procesor
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 4060 Ti |
| Grafički čip | Ada Lovelace |
| Proces izrade | 5nm |
| Broj unificiranih procesora | 4352 |
| Radni takt | 2.550MHz (2.580MHz OC mode) |
Memorija
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 2.250MHz |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
Priključci
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1a |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
Ostale karakteristike
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan, Axial Fan |
| Podržane tehnologije | nVidia G-Sync, nVidia Reflex, Real-Time Ray Tracing, nVidia DLSS 3, 0dB Technologija, NVIDIA Encoder, NVIDIA Broadcast, nVidia Ansel, Dual Ball Fan Bearings |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 227.2mm x 123.24mm x 49.6mm |
| Format | Pun format |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4711387306185 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
