ASUS Zenfone 11 Ultra 16/512GB (AI2401-16G512G-BU-ZF)
146,873.00 RSD sa PDV
Nema na zalihama
CompareOpis
ASUS Zenfone 11 Ultra 16/512GB (AI2401-16G512G-BU-ZF)
Osnovne karakteristike
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM |
| Oblik | Monoblok |
Mobilna mreža
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| WCDMA mreža | 2.100MHz, 900MHz, 850MHz, 1.900MHz, 800MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | 4G, 5G, GSM, WCDMA |
Ekran
| Veličina ekrana | 6.78 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.400x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD + |
| Tip ekrana | SAMSUNG Flexible AMOLED |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Ostalo | 2.500 nits (peak) |
Softver
| Operativni sistem | Android 14 |
Čipset
| Procesor | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3GHz |
| RAM memorija | 16GB |
| Grafički procesor | Adreno 750 |
Memorija
| Unutrašnja memorija | 512GB |
Kamera
| Rezolucija zadnje kamere | 50MP |
| Ostale osobine zadnje kamere | LED Flash, Autofokus |
Prednja kamera
| Rezolucija prednje kamere | 32MP |
Povezivost
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
Audio
| Zvučnici | Stereo |
| Podržane tehnologije | Hi-Res audio, Spatial Audio |
Ostale karakteristike
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, GALILEO, QZSS, GPS (L1+L5) |
| Senzori | Akcelerometar, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Senzor otisaka prstiju, Proximity senzor, E-kompas, Gyro, Senzor prepoznavanja lica, Hall senzor |
| Podržane tehnologije | ASUS Noise Reduction Technology |
Baterija
| Tip | Punjiva baterija |
| Kapacitet | 5.500mAh |
| Ostalo | Qi 1.3 bežično punjenje, Quick Charge 5.0, PD punjenje |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 163.8mm x 76.8mm x 8.9mm |
| Masa | 225g |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Sky Blue |
| Pakovanje | USB-C kabl, Zaštitna maska |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |

