CHUWI Hi10 Max 12.9 inča (Intel N150, 16GB, 512GB SSD, Win 11 Home) tablet
50,073.00 RSD sa PDV
Opis
CHUWI Hi10 Max 12.9 inča (Intel N150, 16GB, 512GB SSD, Win 11 Home) tablet
Ekran
| Veličina ekrana | 12.9 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.920 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 3:2 |
| Ostalo | 430 nits (typ), 60Hz |
Procesor
| Procesor | Intel Alder Lake N150 |
| Broj jezgara | 8 (4 + 4) |
| Radni takt procesora | 0.8GHz (3.6GHz Intel® Max Turbo Frequency) |
| Grafički procesor | Intel UHD Graphics |
Memorija
| RAM memorija | 16GB |
| Unutrašnja memorija | 512GB |
Bežična povezivost
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
Softver
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
