GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4070 Ti AERO OC 12GB GV-N407TAERO OCV2-12GD
146,641.00 RSD sa PDV
Nema na zalihama
CompareOpis
Grafički procesor
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 4070 Ti |
| Grafički čip | Ada Lovelace |
| Broj unificiranih procesora | 7680 |
| Radni takt | 2.640MHz |
Memorija
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Takt memorije | 21Gbps |
Priključci
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1a |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
Ostale karakteristike
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | WINDFORCE Colling System, 3x Fan |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 Ultimate, nVidia Reflex, nVidia DLSS 3, Dual BIOS, RGB Fusion |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 300mm x 130mm x 57.6mm |
| Format | Pun format |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4719331313432 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
