Opis
Osnovno
| Klasa procesora | Intel |
| Model | 300 |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Radni takt | 3.9GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Keš memorija | 6MB Intel Smart Cache |
Grafika
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Model | 710 |
| Frekvencija | 300MHz – 1.45GHz Max Dynamic |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | Intel 7 (10nm) |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 46W |
| Podržane tehnologije | SpeedStep, Hyper-Threading, Thermal Monitoring, Intel® Gaussian & Neural Accelerator, Intel® Speed Shift Technology, Intel® Volume Management Device |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 5032037279116 |
| Uvoznik | 4G LTE COMPANY BGD DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
