Opis
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | intel Z790 |
Memorija
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 5.800MT/s (O.C.), 6.600MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 4.800MT/s, 5.600MT/s, 5.400MT/s, 5.200MT/s, 5.000MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 3.0 (x1 mode) |
| PCI Express x1 slot | 3x PCI Express 3.0 |
| Ostali slotovi | 4x SATA 6.0Gb/s ports, 2x M.2 slot |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 2 x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Realtek RTL8125BG |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
Audio
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | Podrška za S/PDIF izlaz |
Priključci na zadnjem panelu
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 7 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 4 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2 |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 2x Power Connector (CPU_PWR), 1x Power Connector (ATX_PWR) |
| USB 3.2 | 4 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 | 4 |
| Audio | Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x Pump Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x RGB LED connector (JRGB), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x CPU fan header, 1x TBT connector (podržava RTD3), 4x System Fan |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Fizičke karakteristike
| Format | ATX |
| Dimenzije | 243.84mm x 304.8mm |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4711377119603 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
