Opis
XIAOMI Mi 67W Charging Combo (Type-A) EU
Karakteristike
| Tip | Punjač |
| Voltaža | 5V/3A, 9V/3A, 11V/3A, 12V/2.25A, 20V/1.35A, 5-20V/6.2-3.25A, 20V/6A |
| Priključci | 1x USB tip A |
Ostalo
| Sistemi zaštite | 10 nivoa zaštite |
| Napomena | Operativna temperatura -10°C – 40°C |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 55.9mm x 49.3mm x 28mm |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB-A na USB-C kabl |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
