Opis
XIAOMI Redmi Watch 5 Silver Gray sat (BHR9381GL)
Osnovne karakteristike
| Veličina ekrana | 2.07 inča |
| Rezolucija ekrana | 432 x 514 |
| Operativni sistem | Xiaomi HyperOS |
| Ostalo | AMOLED ekran, 60Hz osvežavanje ekrana, 1.500 nita, 324PPI |
Memorija
| Unutrašnja memorija | 164MB |
| Proširivost memorije | Ne |
Povezivost
| Bluetooth | 5.3 |
Audio
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
Praćenje aktivnosti
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | 150+ režima vežbanja |
Ostale karakteristike
| Dodatne funkcije | Elektronski kompas |
| Senzori | Senzor ambijentalnog osvetljenja, Senzor otkucaja srca, Akcelerometar, Žiroskop |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | 5 ATM |
Baterija
| Kapacitet | 550mAh |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 47.5mm x 41.1mm x 11.3mm |
| Masa | 33.5g (bez narukvice) |
| Materijal | Aluminijumski okvir |
| Boja | Srebrna |
| Pakovanje | Magnetni kabl za punjenje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
